נמצאו 5 תוצאות עבור חיפוש התג : ניסיון

אודות ד"ר אניטה מנסו

מכון האסתטיקה של ד"ר אניטה מנסו מתמחה במגוון רחב של טיפוליאסתטיקה ואנטיאייג'ינג באזורי הפנים והגוף, תוך שימוש בטכניקות טיפולמקצועיות, תכשירים ייעודיים ומכשור המתקדם מסוגו בעולם.במרפאה צוות מוכשר ומוסמך של מטפלים... (קרא עוד...)

מתיחת עור הפנים והצואר

לעיתים לאחר השבת מראה הפנים המתוח והרענן עולה גם הצורך לטפל בעור הצוואר או המחשוף המקומטים.פנים צעירים, אינן מתיישבות היטב עם עור צוואר מקומט או מחשוף עתיר קמטוטים.כחלק מהשבת המראה הצעיר בכל גיל, ניתן להשיב את נעורי עור... (קרא עוד...)

מילוי לחיים ועיצוב תווי הפנים

טיפול חדש וחדשני אשר הפך לפופולרי בשנים האחרונות והוא נחשב למוביל בהצערת עור הפנים! כמו כן ניתן בעזרתו לתקן תווי פנים שאינם סימטריים או אינם מושלמים. ניתן להגיע לתוצאות של ניתוח פלסטי בעזרת חומרי המילוי... (קרא עוד...)

הזרקת בוטוקס בחולון

טיפולי הבוטוקס הינם טיפולים קצרים אשר נערכים פעם בכמה חודשים והפכו בתקופה האחרונה לטיפול היופי הנפוץ ביותר בעולם כולו.במהלך הטיפול מזריקים כמות קטנה של הבוטוליניום לשרירי הפנים, דבר המאפשר הרפייתם של קמטי הבעה במצח... (קרא עוד...)

הקליניקה לרפואה אסתטית בהנהלת ד"ר אניטה מנסו

רפואה אסתטית מחייבת מקצועיות רבה, ניסון,טכניקה, חשיבה, עיצוב, פיסול, אבחון נכון ותיקון הא-סימטריה בפנים. את הפנים אי אפשר להסתיר לאחר הטיפול, שלא כמו בטיפולי גוף, לכן התוצאה חייבת להיות מושלמת, כשהקו המנחה בעבודתו הוא השבת... (קרא עוד...)


נקסט מדיה -בניית אתרים לעסקים