נמצאו 10 תוצאות עבור חיפוש התג : מרפאה אסתטית בחולון

הקליניקה לרפואה אסתטית בהנהלת ד"ר אניטה מנסו

רפואה אסתטית מחייבת מקצועיות רבה, ניסון,טכניקה, חשיבה, עיצוב, פיסול, אבחון נכון ותיקון הא-סימטריה בפנים. את הפנים אי אפשר להסתיר לאחר הטיפול, שלא כמו בטיפולי גוף, לכן התוצאה חייבת להיות מושלמת, כשהקו המנחה בעבודתו הוא השבת... (קרא עוד...)

הזרקת בוטוקס בחולון

טיפולי הבוטוקס הינם טיפולים קצרים אשר נערכים פעם בכמה חודשים והפכו בתקופה האחרונה לטיפול היופי הנפוץ ביותר בעולם כולו.במהלך הטיפול מזריקים כמות קטנה של הבוטוליניום לשרירי הפנים, דבר המאפשר הרפייתם של קמטי הבעה במצח... (קרא עוד...)

מילוי, עיצוב ועיבוי שפתיים

אם תשאלו את רוב הנשים, הן תעדנה בפניכם כי הן כמהות לשפתיים נשיות ומעוצבות. האם אפשר אחרת? מאז ומעולם הפכו הנשים לייחד ולחדד את הסקס אפיל. לא את כולם חנן הטבע בשפתיים עבות ומסוקסות באופן הטבעי ומכאן שניתן לפצות את הדברים... (קרא עוד...)

מתיחת עור הפנים והצואר

לעיתים לאחר השבת מראה הפנים המתוח והרענן עולה גם הצורך לטפל בעור הצוואר או המחשוף המקומטים.פנים צעירים, אינן מתיישבות היטב עם עור צוואר מקומט או מחשוף עתיר קמטוטים.כחלק מהשבת המראה הצעיר בכל גיל, ניתן להשיב את נעורי עור... (קרא עוד...)

העלמת נימים

כאשר מדברים על מחלות כלי דם, מדברים על תופעה הקיימת אצל מבוגרים וצעירים כאחד. התופעה בלתי נשכחת והיא באה לידי ביטוי בורידים בולטים ברגלים, דליות וכל מה שביניהם. התופעות חוזרות ונשנות והן בולטות לרוב באיברי הגוף התחתון.... (קרא עוד...)

טיפול מזוטרפיה

טיפולי מזוטרפיה הינם עידן חדש לכל דבר. אם לגעת בהצלחה זה בדרך כלל בהכרת הטיפול החדשני אשר מכניס את כל מעיין הנעורים חזרה אל המקום הראוי, עור הפנים. בעוד שולחן הניתוחים נותר לו מאחור, באים טיפולים חדשניים ונותנים אור... (קרא עוד...)

טיפול בעלוקות

אלו בעיות פותר הטיפול בעלוקות? עלוקות מסייעות לדלל את הדם ולהרחיב את כל הדם ומכאן מגיח לו טיפול מצוין בהפרעות של מחזור הדם וכל היוצא בזה. כאשר מערכת הדם לא מתפקדת כראוי, או שכלי דם מתכווצים, נגרמים גם בעיות של אסתטיות... (קרא עוד...)

מתיחת פנים בעזרת מזו-חוטים

מתיחת פנים ללא ניתוח בעזרת מזו-חוטים. בשנים האחרונות, עם התפתחות הרפואה האסתטית, נוספות לרשימת טיפולי ההצערה (אנטי אייג'ינג) מספר הליכים המאפשרים מתיחת פנים ללא ניתוח. טיפול חוטי בשיטת SOFT FACE LIFTING מציע פתרון מהפכני ללא... (קרא עוד...)

צרי קשר

תודה שבחרתם לכתוב לנו.נשמח לענות על שאלות ולתת ייעוץ במייל או בטלפון ד"ר אניטה מנסו רפואה אסתטית ואנטי אייג'ינג רחוב: פינסקר 3 חולוןטלפון: 077-5040127 נייד:  054-5922227 * שם: * אימייל:... (קרא עוד...)

אודות ד"ר אניטה מנסו

מכון האסתטיקה של ד"ר אניטה מנסו מתמחה במגוון רחב של טיפוליאסתטיקה ואנטיאייג'ינג באזורי הפנים והגוף, תוך שימוש בטכניקות טיפולמקצועיות, תכשירים ייעודיים ומכשור המתקדם מסוגו בעולם.במרפאה צוות מוכשר ומוסמך של מטפלים... (קרא עוד...)


נקסט מדיה -בניית אתרים לעסקים