נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : טיפולי אסתטיקה

botox

טיפולי הבוטוקס הינם טיפולים קצרים אשר נערכים פעם בכמה חודשים קרא... (קרא עוד...)

girudoterapiya esteti

עלוקות מסייעות לדלל את הדם ולהרחיב את כל הדם ומכאן מגיח... קרא... (קרא עוד...)

Body_Treatments

הצרת היקפים בשיטה טכנולוגית מתקדמת ע”י מכשיר הגורמת לשריפת  קרא... (קרא עוד...)

Hardware technology

בקליניקה שלנו תמצאו את הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם בתחום האסתטיקה... קרא... (קרא עוד...)

mezoterapia

טיפולי מזוטרפיה הינם עידן חדש לכל דבר. אם לגעת בהצלחה זה... קרא... (קרא עוד...)

Lipolysis

הטיפולים הנחשבים לא פולשניים הם טיפולים המדברים על גלי רדיו קרא... (קרא עוד...)

הקליניקה לרפואה אסתטית בהנהלת ד"ר אניטה מנסו

רפואה אסתטית מחייבת מקצועיות רבה, ניסון,טכניקה, חשיבה, עיצוב, פיסול, אבחון נכון ותיקון הא-סימטריה בפנים. את הפנים אי אפשר להסתיר לאחר הטיפול, שלא כמו בטיפולי גוף, לכן התוצאה חייבת להיות מושלמת, כשהקו המנחה בעבודתו הוא השבת... (קרא עוד...)

הזרקת בוטוקס בחולון

טיפולי הבוטוקס הינם טיפולים קצרים אשר נערכים פעם בכמה חודשים והפכו בתקופה האחרונה לטיפול היופי הנפוץ ביותר בעולם כולו.במהלך הטיפול מזריקים כמות קטנה של הבוטוליניום לשרירי הפנים, דבר המאפשר הרפייתם של קמטי הבעה במצח... (קרא עוד...)

טיפול בעלוקות

אלו בעיות פותר הטיפול בעלוקות? עלוקות מסייעות לדלל את הדם ולהרחיב את כל הדם ומכאן מגיח לו טיפול מצוין בהפרעות של מחזור הדם וכל היוצא בזה. כאשר מערכת הדם לא מתפקדת כראוי, או שכלי דם מתכווצים, נגרמים גם בעיות של אסתטיות... (קרא עוד...)

אודות ד"ר אניטה מנסו

מכון האסתטיקה של ד"ר אניטה מנסו מתמחה במגוון רחב של טיפוליאסתטיקה ואנטיאייג'ינג באזורי הפנים והגוף, תוך שימוש בטכניקות טיפולמקצועיות, תכשירים ייעודיים ומכשור המתקדם מסוגו בעולם.במרפאה צוות מוכשר ומוסמך של מטפלים... (קרא עוד...)

מילוי לחיים ועיצוב תווי הפנים

טיפול חדש וחדשני אשר הפך לפופולרי בשנים האחרונות והוא נחשב למוביל בהצערת עור הפנים! כמו כן ניתן בעזרתו לתקן תווי פנים שאינם סימטריים או אינם מושלמים. ניתן להגיע לתוצאות של ניתוח פלסטי בעזרת חומרי המילוי... (קרא עוד...)

טיפול מזוטרפיה

טיפולי מזוטרפיה הינם עידן חדש לכל דבר. אם לגעת בהצלחה זה בדרך כלל בהכרת הטיפול החדשני אשר מכניס את כל מעיין הנעורים חזרה אל המקום הראוי, עור הפנים. בעוד שולחן הניתוחים נותר לו מאחור, באים טיפולים חדשניים ונותנים אור... (קרא עוד...)

מתיחת עור הפנים והצואר

לעיתים לאחר השבת מראה הפנים המתוח והרענן עולה גם הצורך לטפל בעור הצוואר או המחשוף המקומטים.פנים צעירים, אינן מתיישבות היטב עם עור צוואר מקומט או מחשוף עתיר קמטוטים.כחלק מהשבת המראה הצעיר בכל גיל, ניתן להשיב את נעורי עור... (קרא עוד...)

מילוי, עיצוב ועיבוי שפתיים

אם תשאלו את רוב הנשים, הן תעדנה בפניכם כי הן כמהות לשפתיים נשיות ומעוצבות. האם אפשר אחרת? מאז ומעולם הפכו הנשים לייחד ולחדד את הסקס אפיל. לא את כולם חנן הטבע בשפתיים עבות ומסוקסות באופן הטבעי ומכאן שניתן לפצות את הדברים... (קרא עוד...)

מתיחת פנים בעזרת מזו-חוטים

מתיחת פנים ללא ניתוח בעזרת מזו-חוטים. בשנים האחרונות, עם התפתחות הרפואה האסתטית, נוספות לרשימת טיפולי ההצערה (אנטי אייג'ינג) מספר הליכים המאפשרים מתיחת פנים ללא ניתוח. טיפול חוטי בשיטת SOFT FACE LIFTING מציע פתרון מהפכני ללא... (קרא עוד...)

מאמרים בנושאי טיפוח ויופי

הצרת היקפים אז בן המשפחה שלכם או אתם סובלים מהשמנת יתר? אז תתנו לדבר להרוס את חייכם! בעזרת הטיפול הנכון תוכלו סוף סוף להעלים את הבעיה באופן המהיר והאידיאלי ביותר. ניתן למצוא היום אינספור טיפולים אפקטיביים במיוחד אשר... (קרא עוד...)

מכשור רפואי מכוכב אחר

בקליניקה שלנו תמצאו את הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם בתחום האסתטיקה הרפואית. וזה כולל מכשור רפואי שנדמה כאילו צנח אלינו מכוכב אחר. שכן שימוש במכשירים הכוללים גם דגימות של הדם שלנו, אנו רואים בסרטי מדע בדיוני. עכשיו הם... (קרא עוד...)

העלמת עיגולים שחורים וטבעות סביב העיניים

השקיות מסביב לעיניים הן חלק בלתי נגמר של קמטוטים, שקעים וטבעות סביב העיניים. כאשר רקמת העור עדינה במקום, שהרי מדובר על אחת כמה וכמה בבעיה בלתי נשלטת אלא אם הוחלט לטפל בה בהתאם. תופעת השקיות והעיגולים סביב העיניים הינה... (קרא עוד...)

העלמת נימים

כאשר מדברים על מחלות כלי דם, מדברים על תופעה הקיימת אצל מבוגרים וצעירים כאחד. התופעה בלתי נשכחת והיא באה לידי ביטוי בורידים בולטים ברגלים, דליות וכל מה שביניהם. התופעות חוזרות ונשנות והן בולטות לרוב באיברי הגוף התחתון.... (קרא עוד...)

המסת שומנים ללא ניתוח

הטיפולים הנחשבים לא פולשניים הם טיפולים המדברים על גלי רדיו או לייזר ואיתם מבצעים המסת שומן ללא התערבות כירורגית כפי שהיה נהוג לטפל בעבר. כמו כן עלידי הזרקת חומר הפוספטידילכולין בצורה מבוקרת ומדויקת אל רקמות השומן... (קרא עוד...)


נקסט מדיה -בניית אתרים לעסקים