נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : הצרת היקפים

Body_Treatments

הצרת היקפים בשיטה טכנולוגית מתקדמת ע”י מכשיר הגורמת לשריפת  קרא... (קרא עוד...)

הצרת היקפים

ניקוז לימפטי וחללית אינפרה אדום הצרת היקפים בשיטה אינפרה אדום וניקוז לימפטי טכנולוגיות מתקדמןת, הגורמןת לשריפת שומן טבעית. על השיטה הצרת היקפים בשיטה טכנולוגית מתקדמת ע”י מכשיר ה-ACTIV SPA INFRARED הגורמת לשריפת שומן... (קרא עוד...)

המסת שומנים ללא ניתוח

הטיפולים הנחשבים לא פולשניים הם טיפולים המדברים על גלי רדיו או לייזר ואיתם מבצעים המסת שומן ללא התערבות כירורגית כפי שהיה נהוג לטפל בעבר. כמו כן עלידי הזרקת חומר הפוספטידילכולין בצורה מבוקרת ומדויקת אל רקמות השומן... (קרא עוד...)

מאמרים בנושאי טיפוח ויופי

הצרת היקפים אז בן המשפחה שלכם או אתם סובלים מהשמנת יתר? אז תתנו לדבר להרוס את חייכם! בעזרת הטיפול הנכון תוכלו סוף סוף להעלים את הבעיה באופן המהיר והאידיאלי ביותר. ניתן למצוא היום אינספור טיפולים אפקטיביים במיוחד אשר... (קרא עוד...)

אודות ד"ר אניטה מנסו

מכון האסתטיקה של ד"ר אניטה מנסו מתמחה במגוון רחב של טיפוליאסתטיקה ואנטיאייג'ינג באזורי הפנים והגוף, תוך שימוש בטכניקות טיפולמקצועיות, תכשירים ייעודיים ומכשור המתקדם מסוגו בעולם.במרפאה צוות מוכשר ומוסמך של מטפלים... (קרא עוד...)

הקליניקה לרפואה אסתטית בהנהלת ד"ר אניטה מנסו

רפואה אסתטית מחייבת מקצועיות רבה, ניסון,טכניקה, חשיבה, עיצוב, פיסול, אבחון נכון ותיקון הא-סימטריה בפנים. את הפנים אי אפשר להסתיר לאחר הטיפול, שלא כמו בטיפולי גוף, לכן התוצאה חייבת להיות מושלמת, כשהקו המנחה בעבודתו הוא השבת... (קרא עוד...)


נקסט מדיה -בניית אתרים לעסקים